Doplnky pre
 

Leštiaca a brúsna pasta NANO+ tuba 150ml

Leštiaca a brúsna pasta NANO+ tuba 150ml
Cena:
6,90 € s DPH
(5,75 € bez DPH)
7,70 € zľava 10%
Hodnotenie: nehodnotené
Typ: < Univerzálne >
Kód: cam00452
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Leštiaca a brúsna pasta NANO+ tuba 150ml"

Leštiace a brúsna pasta na lak, odstraňuje škrabance, eliminuje drobné poškodenia z povrchov a vracia lesk zašlým povrchom.

Účinne vyhladzuje poškriabané povrchy, eliminuje poškodenie lakovaných povlakov vzniknutých v dôsledku agresívneho pôsobenia vtáčích výkalov, zvyškov hmyzu a živíc. Výborne čistí aj zašlé chrómované diely ako sú prívody vzduchu, výfuky atp. Spoľahlivá pri použití na všetky druhy a farby autolakov. 

NANO + je vysoko pokročilá technológia aplikácie nanočastíc kremíka a striebra. Technológia vyvinutá v kooperácii s BRENNTAG. Nanočastice pôsobí na molekulárnej úrovni a prenikajú hlboko do štruktúry čistených súčasťou. Vytvárajú na podklade neviditeľný trojvrstvový povlak. Technológia NANO + umožňuje dosiahnutie zmnohonásobeného javu odpudzovanie častíc vody, prachu a všetkých nečistôt. Vzniká efekt lotosového kvetu, ktorého výsledkom je samočistenie. NANO + je technológia priaznivá pre alergikov. Má fungicídny a dezodoračný účinky. Aktivita iónov striebra zabíja škodlivé baktérie.Komentáre

Napísať komentár

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: