Doplnky pre
 

Leštenka renovačné NANO+ tuba 280ml

Leštenka renovačné NANO+ tuba 280ml
Cena:
4,60 € s DPH
(3,83 € bez DPH)
Hodnotenie: nehodnotené
Typ: < Univerzálne >
Kód: cam00481
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Leštenka renovačné NANO+ tuba 280ml"

Renovačné politúra, ktorá intenzívne obnovuje poničený autolak vďaka veľkému obsahu leštiacich čiastočiek. Vhodné pre zničené, metalizované aj normálny autolakmi.

 Je vyvinutá na báze technológie NANO + a voskov regenerujúcich staré laky. Vďaka mikroskopickým rozmerom nanočastice prenikajú do pórovaté štruktúry autolaku, vyhladzujú drobné škrabance a dávajú mu hlboký lesk. Nezanecháva šmuhy ani biele škvrny na dielach vyrobených z umelých hmôt a gumy. Po adaptácii tvorí špeciálny povlak, ktorý separuje zrná špiny od povrchu autolaku po dobu 6tich mesiacov. Intenzívne regeneruje - maskuje škrabance, obohacuje farebnú hĺbku a dodáva kryštalický trblietanie. Trvalo chráni autolak pred škodlivým pôsobením atmosférických vplyvov. Vytvára patričné ??povrchové napätie vyššie ako 50 mN / m, čo spôsobuje kondenzáciu kvapaliny a voľné stekanie vody nečistôt. Obsahuje UV filtre A a B - chráni autolak proti blednutiu v dôsledku slnečného žiarenia. 

NANO + je vysoko pokročilá technológia aplikácie nanočastíc kremíka a striebra. Technológia vyvinutá v kooperácii s BRENNTAG. Nanočastice pôsobí na molekulárnej úrovni a prenikajú hlboko do štruktúry čistených súčasťou. Vytvárajú na podklade neviditeľný trojvrstvový povlak. Technológia NANO + umožňuje dosiahnutie zmnohonásobeného javu odpudzovanie častíc vody, prachu a všetkých nečistôt. Vzniká efekt lotosového kvetu, ktorého výsledkom je samočistenie. NANO + je technológia priaznivá pre alergikov. Má fungicídny a dezodoračné účinky. Aktivita iónov striebra zabíja škodlivé baktérie.Komentáre

Napísať komentár

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: