Doplnky pre
 

NANOSILIKOL na gum. tesnenie NANO+ aplikátor 170ml

NANOSILIKOL na gum. tesnenie NANO+ aplikátor 170ml
Cena:
3,80 € s DPH
(3,17 € bez DPH)
Hodnotenie: nehodnotené
Typ: < Univerzálne >
Kód: cam00487
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "NANOSILIKOL na gum. tesnenie NANO+ aplikátor 170ml"

Prípravok na gumové tesnenia, konzervuje a bránia primŕzaniu tesnenia napr vo dverách automobilu vďaka zloženiu na báze technológie NANO +. Vylepšeným obsahom silikolů a organických zlúčenín.

Dokonale rieši tesnenie problémové primŕzaniu dverí k gumovým tesnením. Zvlášť odporúčané použiť po umytí vozidla v mrazivých teplotách. Chráni všetky gumové tesnenia, zabraňuje starnutiu a praskaniu. Obnovuje povrch a barvu.Snadné použitie vďaka aplikátoru s hubkou. 

 NANO + je vysoko pokročilá technológia aplikácie nanočastíc kremíka a striebra. Technológia vyvinutá v kooperácii s BRENNTAG. Nanočastice pôsobí na molekulárnej úrovni a prenikajú hlboko do štruktúry čistených súčasťou. Vytvárajú na podklade neviditeľný trojvrstvový povlak. Technológia NANO + umožňuje dosiahnutie zmnohonásobeného javu odpudzovanie častíc vody, prachu a všetkých nečistôt. Vzniká efekt lotosového kvetu, ktorého výsledkom je samočistenie. NANO + je technológia priaznivá pre alergikov. Má fungicídny a dezodoračné účinky. Aktivita iónov striebra zabíja škodlivé baktérie.Komentáre

Napísať komentár

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: