Doplnky pre
 

MasRUBBERcomp sprej Čierny matný 400ml

MasRUBBERcomp sprej Čierny matný 400ml
Cena:
11,80 € s DPH
(9,83 € bez DPH)
Hodnotenie: nehodnotené
Typ: < Univerzálne >
Kód: a191210
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "MasRUBBERcomp sprej Čierny matný 400ml"

RUBBERcomp je viacúčelový, na vzduchu schnúci špeciálny gumový náter. Dá sa ľahko aplikovať nástrekom. Natreté predmety chráni proti vlhkosti, kyselinám, oteru, korózii a šmýkaniu/kĺzaniu, ponúka pohodlné, kontrolované zaobchádzanie.

Pružný a elastický

Náter zostáva pružný a elastický aj postupom casu, nepraská a nekrehne ani v extrémnych klimatických podmienkach. Testované a preukázateľné pri teplotách od - 30°C do + 90°C.

Odlúpiteľný

Náter je možné z povrchu ľahko odlúpnuť. Pre adekvátnu hrúbku filmu sú potrebné približne štyri vrstvy laku.

Rýchloschnúci

Náter je zaschnutý proti prachu v priebehu 10-20 minút. Doba schnutia sa môže predlžit v závislosti od hrúbky filmu.

RUBBERcomp® je tekutá farebná guma v spreji, ktorá chráni a dá nový vzhľad predmetom.Chráni predmety proti vlhkosti, kyselinám, oteru, korózii, a šmyku/skĺznutiu a poskytuje pohodlné uchopenie. Zostáva pružný a nepraská ani sa nestáva krehkým v extrémnych klimatických podmienkach od -30 ° C do + 90 ° C. Ľahké odlepenie.

Inštrukcie:

Očistite povrch od olejov, mastnoty, špiny, vosku a voľnej hrdze. Dobre pretrepať sprej pred použitím. Nastriekajte niekoľko tenkých vrstiev. 4 vrstvy farby sú potrebné pre primeranú hrúbku filmu. Nechajte povrch zaschnúť asi 10-20 min. medzi každou vrstvou. Hrubšie vrstvy bude treba nechať dlhšie sušiť.Trysku vyčistite striekaním, pričom sprej otočte dnom hore na cca. 3-4 sekúnd. V prípade potreby utrite prebytok farby z trysky.Komentáre

Napísať komentár

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: