Doplnky pre
 

Autošampón s voskom NANO+ 600ml

Autošampón s voskom NANO+ 600ml
Cena:
2,50 € s DPH
(2,08 € bez DPH)
3,00 € zľava 16%
Hodnotenie: nehodnotené
Typ: < Univerzálne >
Kód: cam00095
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Autošampón s voskom NANO+ 600ml"

Vysoko účinný autošampón s voskom, super koncentrát so zosilneným umývacím účinkom. Vyvinuté na báze technológie NANO + aniónových a neiónových umývacích prostriedkov najnovšej generácie.  

Super koncentrát - vďaka maximálnej dávke umývacích prostriedkov a voskov - náplň stačí na 16 umytí. Zosilnený umývací účinok vďaka použitej receptúre častíc koloidného oxidu kremičitého. Účinný pri odstraňovaní starých přischlých nečistôt, takých ako sú vtáčie výkaly, stopy po hmyze atď Široký rozsah použitých umývacích prostriedkov činí, že je rovnako účinný na každom druhu povrchu. Umožňuje nielen dôkladné umytie karosérie, ale aj dielov z umelých hmôt. Vďaka obsahu obohatených voskov umožňuje karosériu získať pôvodný farebnú hĺbku a lesk. Obsahuje UV FILTER-zabraňuje blednutiu v dôsledku slnečného žiarenia. 

NANO + je vysoko pokročilá technológia aplikácie nanočastíc kremíka a striebra. Technológia vyvinutá v kooperácii s BRENNTAG. Nanočastice pôsobí na molekulárnej úrovni a prenikajú hlboko do štruktúry čistených súčasťou. Vytvárajú na podklade neviditeľný trojvrstvový povlak. Technológia NANO + umožňuje dosiahnutie zmnohonásobeného javu odpudzovanie častíc vody, prachu a všetkých nečistôt. Vzniká efekt lotosového kvetu, ktorého výsledkom je samočistenie. NANO + je technológia priaznivá pre alergikov. Má fungicídny a dezodoračné účinky. Aktivita iónov striebra zabíja škodlivé baktérie.
Komentáre

Napísať komentár

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: