Doplnky pre
 

Čistič motora NANO+ rozpráš. 700ml

Čistič motora NANO+ rozpráš. 700ml
Cena:
5,80 € s DPH
(4,83 € bez DPH)
Hodnotenie: nehodnotené
Typ: < Univerzálne >
Kód: cam00234
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Čistič motora NANO+ rozpráš. 700ml"

Špeciálny prostriedok na čistenie motora vyrobený na báze technológie NANO +. Obsahuje emulgátory, povrchovo aktívne látky a inhibítory korózie. 

Účinne odstraňuje zvyšky maziva, oleja a usadenín z povrchu motora, prevodovky a mechanických dielov vozidla. Chráni pred koróziou. Vďaka implementácii NANO + vytvára neviditeľný, trojvrstvový povlak, ktorý ochraňuje čistený povrch pred opätovným rýchlym znečistením.

NANO + je vysoko pokročilá technológia aplikácie nanočastíc kremíka a striebra. Technológia vyvinutá v kooperácii s BRENNTAG. Nanočastice pôsobí na molekulárnej úrovni a prenikajú hlboko do štruktúry čistených súčasťou . Vytvárajú na podklade neviditeľný trojvrstvový povlak. Technológia NANO + umožňuje dosiahnutie zmnohonásobeného javu odpudzovanie častíc vody, prachu a všetkých nečistôt. Vzniká efekt lotosového kvetu, ktorého výsledkom je samočistenie. NANO + je technológia priaznivá pre alergikov. Má fungicídny a dezodoračné účinky. Aktivita iónov striebra zabíja škodlivé baktérie.Komentáre

Napísať komentár

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: