Doplnky pre
 

Proti zahmlievaniu skiel NANO+ rozpráš. 300ml

Proti zahmlievaniu skiel NANO+ rozpráš. 300ml
Cena:
4,70 € s DPH
(3,92 € bez DPH)
5,00 € zľava 5%
Hodnotenie: nehodnotené
Typ: < Univerzálne >
Kód: cam00214
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Proti zahmlievaniu skiel NANO+ rozpráš. 300ml"

Prípravok pre zahmlievaniu okien, zvyšuje bezpečnosť jazdy. Vyrobené na základe technológie NANO + a neiónových povrchovo aktívnych látok. 

Nanočastice obsiahnuté v prípravku sú na molekulárnej úrovni a tesne priliehajú k štruktúre skla, čím vytvárajú neviditeľnú vrstvu a účinne odpudzujú molekuly vodnej pary. Výsledkom je odolnosť skla proti zahmlievaniu a jeho dlhodobá čírosť. Účinnosť až na 120 dní. Výrobok neobsahuje žiadne farbivá. 

NANO + je vysoko pokročilá technológia aplikácie nanočastíc kremíka a striebra. Technológia vyvinutá v kooperácii s BRENNTAG. Nanočastice pôsobí na molekulárnej úrovni a prenikajú hlboko do štruktúry čistených súčasťou. Vytvárajú na podklade neviditeľný trojvrstvový povlak. Technológia NANO + umožňuje dosiahnutie zmnohonásobeného javu odpudzovanie častíc vody, prachu a všetkých nečistôt. Vzniká efekt lotosového kvetu, ktorého výsledkom je samočistenie. NANO + je technológia priaznivá pre alergikov. Má fungicídny a dezodoračné účinky. Aktivita iónov striebra zabíja škodlivé baktérie.Komentáre

Napísať komentár

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: