Doplnky pre
 

Čistič čalúnenia NANO+ rozpraš. 750ml

Čistič čalúnenia NANO+ rozpraš. 750ml
Cena:
4,60 € s DPH
(3,83 € bez DPH)
Hodnotenie: nehodnotené
Typ: < Univerzálne >
Kód: cam00390
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Čistič čalúnenia NANO+ rozpraš. 750ml"

Ideálny na čistenie čalúnenia, stropy i koberce automobilu. Odstraňuje aj výnimočne silné znečistenie. Vyrobené na základe technológie NANO + a aktívneho kyslíka. 

 Doporučené pre čistenie všetkých typov poťahových materiálov, vrátane stropných, autokobercov i kobercov v domácnosti. Dôkladne preniká štruktúry textilu, tým odstráni aj tie najodolnejšie škvrny. Obnovuje a vyživuje. Obnoví pôvodný vzhľad a farby čisteného povrchu. Zanecháva sviežu vôňu. Pred použitím je vhodné vyskúšať stálosť farieb použitím malého množstva prípravku na malé, málo viditeľné časti čalúnenia. Ničí huby a roztoče. Je bezpečný pre alergikov. 

NANO + je vysoko pokročilá technológia aplikácie nanočastíc kremíka a striebra. Technológia vyvinutá v kooperácii s BRENNTAG. Nanočastice pôsobí na molekulárnej úrovni a prenikajú hlboko do štruktúry čistených súčasťou. Vytvárajú na podklade neviditeľný trojvrstvový povlak. Technológia NANO + umožňuje dosiahnutie zmnohonásobeného javu odpudzovanie častíc vody, prachu a všetkých nečistôt. Vzniká efekt lotosového kvetu, ktorého výsledkom je samočistenie. NANO + je technológia priaznivá pre alergikov. Má fungicídny a dezodoračné účinky. Aktivita iónov striebra zabíja škodlivé baktérie.Komentáre

Napísať komentár

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: