Doplnky pre
 

Na čistenie a starostlivosť o kožu NANO+ tuba 280ml

Na čistenie a starostlivosť o kožu NANO+ tuba 280ml
Cena:
5,30 € s DPH
(4,42 € bez DPH)
5,90 € zľava 10%
Hodnotenie: nehodnotené
Typ: < Univerzálne >
Kód: cam00513
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Na čistenie a starostlivosť o kožu NANO+ tuba 280ml"

Na čistenie a starostlivosť o kožené povrchy - efektívny a jemný prípravok vyrobený na báze unikátnych zložiek: lanolínu a včelieho vosku.

Účinná a šetrná starostlivosť, ktorá odstraňuje povrchové nečistoty z prírodnej kože. Obsahuje lanolín, ktorý revitalizuje, vyhladzuje a zjemňuje pokožku. Obsahuje tiež emulziu z prírodného vosku, ktorá v kombinácii s lanolínom vhodne konzervuje kožené povrchy. Vytvára ochrannú vrstvu proti škodlivým účinkom ľudského potu, ktoré je prostredníctvom soli v ňom obsiahnuté agresívne a zvyčajne spôsobuje vysušenie koženého čalúnenia. Tiež chráni pred negatívnymi účinkami vlhkosti. UV filter - zabraňuje vyblednutiu v dôsledku slnečného žiarenia.

NANO + je vysoko pokročilá technológia aplikácie nanočastíc kremíka a striebra. Technológia vyvinutá v kooperácii s BRENNTAG. Nanočastice pôsobí na molekulárnej úrovni a prenikajú hlboko do štruktúry čistených súčasťou. Vytvárajú na podklade neviditeľný trojvrstvový povlak. Technológia NANO + umožňuje dosiahnutie zmnohonásobeného javu odpudzovanie častíc vody, prachu a všetkých nečistôt. Vzniká efekt lotosového kvetu, ktorého výsledkom je samočistenie. NANO + je technológia priaznivá pre alergikov. Má fungicídny a dezodoračné účinky. Aktivita iónov striebra zabíja škodlivé baktérie.Komentáre

Napísať komentár

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: